Фонд громади міста Вознесенська , зазвичай зосереджується на сприянні розвитку своєї громади та підвищенні якості життя у Вознесенському районі загалом.

Місія Фонду – створення можливостей для активних мешканців втілювати свої ідеї, які приводять до якісних змін в громаді.

Фондування територіальною громадою проводиться за такими напрямками:

Активізація максимальної кількості мешканців та збільшення можливостей та ефекту від громадських ініціатив.

  1. Розвиток місцевої філантропії та популяризація волонтерства в громаді.
  2. Розширення і одночасний захист прав жінок, також загальної гендерної рівності.
  3. Активне сприяння розвитку молодіжного лідерства.
  4. Збільшення впливу громадськості на процеси прийняття рішень щодо життя громади на усіх рівнях.
  5. Підвищення організаційної спроможності самого Фонду.

Основні проєкти та програми фонду:

Благодійна програма “Підтримай Українську армію” – в її рамках надається благодійна допомога для забезпечення нагальних потреб військових та добровольців, які прибувають на навчання у військові частини Миколаївської області.

Благодійна програма “Допоможемо разом” – допомога дітям з різними інфекційними захворюваннями у сприянню більш м’якому перенесенню складного процесу лікування і більш швидкого їх одужанню. Для цього поліпшуються побутові умови перебування дітей в інфекційному відділенні районної лікарні.

Проект «Громадський моніторинг діяльності центру надання адміністративних послуг в м. Вознесенську» – за рахунок проєкту покращується  якість  надання адміністративних послуг внаслідок впровадження рекомендацій місцевих мешканців, які були надані за результатами проведеного  моніторингу діяльності місцевого ЦНАПу.

Благодійна програма “Іменний фонд Гержова Юрія” – створення реального механізму, який забезпечив довготривалу та систематичну фінансову підтримку соціальних ініціатив, мета яких підвищити якість життя та вирішити соціально важливі проблеми територіальних  громад.

http://voznesensk-cf.org.ua/