Процес сучасної європейської інтеграції відкриває усім українським громадам широкий спектр нових міжнародних можливостей для постійної співпраці в рамках низки спеціальних  європейських програм. Але на даний момент наявні інструментіи мало використовуються в регіонах у зв’язку з браком відповідних знань та можливостей у цьму напрямку. Враховуючи це, запущена ініціатива “Cities4Cities|United4Ukraine” за активної підтримки “SALAR International” (шведсько-українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні” )розробила цікавий онлайн-курс «Євроінтеграції для українських муніципалітетів», який розрахований на 1 тиждень.

Серед основних тем – “Політика згуртування та європейське територіальне співробітництво”, “Спеціалізовані програми Євросоюзу по сприянню співпраці на місцевих рівнях”, “Процес вступу до ЄС на рівні місцевих громад”, “Багаторівневий діалог в ЄС”, “Зелений курс та новий європейський Баухаус”.

Захід призначений для усіх громад, які бажають рухатися у сфері міжнародної співпраці. Рекомендується фахівцям місцевої виконавчої влади, що відповідають за напрямки міжнародної співпраці..

https://academy.cities4cities.eu/eurointegration#5b0f58a4